Masz już plany na ferie? Zastanawiasz się, jak spędzić je w miły, ale jednocześnie produktywny sposób? Jeśli lubisz pracę z dziećmi, zdobądź uprawnienia, zarabiaj i odpoczywaj jednocześnie! W tym roku mamy dla Ciebie kurs na wychowawcę wypoczynku dzieci i młodzieży.

Dlaczego warto wziąć udział w organizowanym przez nas kursie? Jest ku temu przynajmniej kilka powodów:

1. Kurs na wychowawcę wypoczynku dzieci i młodzieży jest zgłaszany do Kujawsko-Pomorskiego Kuratorium Oświaty i prowadzony zgodnie z jego wytycznymi, tj. zgodnie z rozporządzeniem trwa 36 h dydaktycznych (harmonogram do pobrania)

2. Współpracujemy z doświadczoną kadrą:

  • Jolanta Gruchlik – starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, pedagog, wieloletni koordynator wypoczynku dzieci i młodzieży, wychowawca, kierownik i organizator wypoczynku
  • Anna Czarnowska – pedagog, organizator i kierownik wycieczek szkolnych, obozów, zimowisk, oboźna obozów żeglarskich, obecnie dyrektor szkoły
  • Grzegorz Kozłowski – pedagog, organizator wypoczynku dzieci i młodzieży, organizator szkoleń oraz warsztatów z zakresu BHP, obecnie dyrektor szkoły

3. Stawiamy na praktykę! Zgodnie z harmonogramem, same wykłady to zaledwie 3 h! Reszta to ćwiczenia i zajęcia praktyczne – sportowe, plastyczne, muzyczne.

4. Żeby wziąć udział w organizowanym przez nas kursie, nie musisz mieć ukończonych 18 lat! Uprawnienia wychowawcy wypoczynku możesz zrobić wcześniej, a zacząć z nich korzystać po uzyskaniu pełnoletności. Będą jak znalazł!

5. Uprawnienia zyskujecie na całe życie. Lista osób, które ukończyły kurs, jest wysyłana do Kuratorium Oświaty, tak by przyszły pracodawca mógł w każdej chwili sprawdzić Wasze uprawnienia.

6. Najbardziej zaangażowanym uczestnikom kursu dajemy możliwość odbycia płatnych praktyk przy projektach edukacyjnych Fundacji.

Kurs na wychowawcę wypoczynku dzieci i młodzieży

Terminy i czas trwania zajęć:

EDYCJA JESIENNA
18 listopada: 16:00 – 20:00
19 listopada: 9:00 – 17:00
20 listopada: 9:00 – 17:00
25 listopada: 16:00 – 20:00
26 listopada: 9:00 – 17:00

Koszt: 280 zł* / 320 zł
Pozostało miejsc: 2/24

* cena dla studentów, doktorantów, absolwentów i pracowników UMK

Aby zapisać się na kurs należy pobrać, wypełnić i odesłać na adres fundacja@umk.pl deklarację (do pobrania poniżej).

KONTAKT

Katarzyna Wójcik

tel. 605 873 989 / 56 611 22 08
e-mail: fundacja@umk.pl