Masz już plany na jesienne dni? Zastanawiasz się, jak spędzić je w przyjemny i produktywny sposób? Jeśli lubisz pracować z dziećmi, zdobyć nowe umiejętności i kwalifikacje oraz czerpać satysfakcję z pracy, mamy dla Ciebie idealną propozycję! Ruszamy z jesienną edycją kursu na wychowawcę wypoczynku dzieci i młodzieży.

Dlaczego warto wziąć udział w organizowanym przez nas kursie? Jest ku temu przynajmniej kilka powodów:

1. Kurs na wychowawcę wypoczynku dzieci i młodzieży jest zgłaszany do Kujawsko-Pomorskiego Kuratorium Oświaty i prowadzony zgodnie z jego wytycznymi, tj. zgodnie z rozporządzeniem trwa 36 h dydaktycznych.

2. Współpracujemy z doświadczoną kadrą:

  • Jolanta Gruchlik – starszy wizytator Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, pedagog, wieloletni koordynator wypoczynku dzieci i młodzieży, wychowawca, kierownik i organizator wypoczynku
  • Anna Czarnowska – pedagog, organizator i kierownik wycieczek szkolnych, obozów, zimowisk, oboźna obozów żeglarskich, obecnie dyrektor szkoły
  • Grzegorz Kozłowski – pedagog, organizator wypoczynku dzieci i młodzieży, organizator szkoleń oraz warsztatów z zakresu BHP, obecnie dyrektor szkoły

3. Stawiamy na praktykę! Zgodnie z harmonogramem, same wykłady to zaledwie 3 h! Reszta to ćwiczenia i zajęcia praktyczne – sportowe, plastyczne, muzyczne.

4. Żeby wziąć udział w organizowanym przez nas kursie, nie musisz mieć ukończonych 18 lat! Uprawnienia wychowawcy wypoczynku możesz zrobić wcześniej, a zacząć z nich korzystać po uzyskaniu pełnoletności. Będą jak znalazł!

5. Uprawnienia zyskujecie na całe życie. Lista osób, które ukończyły kurs, jest wysyłana do Kuratorium Oświaty, tak by przyszły pracodawca mógł w każdej chwili sprawdzić Wasze uprawnienia.

6. Najbardziej zaangażowanym uczestnikom kursu dajemy możliwość odbycia płatnych praktyk przy projektach edukacyjnych Fundacji.

Kurs na wychowawcę wypoczynku dzieci i młodzieży

Terminy i czas trwania zajęć:

EDYCJA Jesienna
17 listopada: 16:00 – 20:00
18 listopada: 08:00 – 15:00
19 listopada: 08:00 – 16:00
24 listopada: 16:00 – 20:00
25 listopada: 08:00 – 15:00

Koszt: 350 zł* / 390 zł
* cena dla studentów, doktorantów, absolwentów i pracowników UMK

KONTAKT

Julia Szcześniak

tel. 605 873 989 / 56 611 22 08
e-mail: fundacja@umk.pl

Aby zapisać się na kurs należ wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy.

Zapisz się do newslettera Fundacji, aby otrzymać informację o rozpoczęciu zapisów i wydarzeniach organizowanych przez Fundację Amicus UNC.

Wybierz interesujące ciebie tematy: