Wolontariat

Zróbmy razem coś fajnego!

Dołącz do naszego zespołu wolontariuszy i razem tworzymy niezapomniane wydarzenia i projekty edukacyjne.

Fajne rzeczy

Zobacz co wspólnie możemy zrobić!

Działajmy razem

Chcesz zostać wolontariuszem?

Kogo szukamy?

Zaangażowanych, odpowiedzialnych, pomysłowych i pozytywnych osób, które chciałby działać na terenie kampusu UMK angażując się w organizację bezpłatnych projektów i wydarzeń skierowanych do społeczności akademickiej, a także do dzieci i młodzieży.

Jak będę działać?

Będziesz miał/a okazję brać czynny udział w projektach zdobywając tym samym cenne doświadczenia. Naszą misją jest rekrutacja wolontariuszy, których zadaniem będzie przygotowanie wydarzeń popularyzujących naukę oraz promujących naszą uczelnię.

Co z tego mam?

Poznasz ciekawych ludzi, rozwiniesz swoje umiejętności i zainteresowania, będziesz miał/a okazję brać udział w inspirujących zajęciach prowadzonych przez naukowców, zdobędziesz doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej, nauczysz się jak zarządzać projektem, a co za tym idzie wzbogacisz swoje przyszłe CV

Co jeszcze możesz zyskać?

Wolontariuszom umożliwiamy bezpłatny udział w wydarzeniach organizowanych przez Fundację, bezpłatny udział w kursach doszkalających (między innymi kurs wychowawcy wypoczynku), dostęp do przestrzeni biurowej, czynny udział w dużych projektach Fundacji takich jak Uniwersytet Dziecięcy i Uniwersytet Młodych i wiele innych. Zapewniamy również bieżące wsparcie koordynatora wolontariatu oraz rozwój kluczowych kompetencji w zakresie współpracy w zespole oraz organizacji pracy.

Projektów

Wolontariuszy

Miasta

Grant

Dzięki waszemu wsparciu zrealizowaliśmy:

Akcja żonkil

Warsztaty świąteczne

 

3maj się!

Contact

Zainteresowany/a?

Twoja gotowość do wolontariatu cieszy nas ogromnie! Prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego, abyśmy mogli lepiej poznać Twoje zainteresowania i umiejętności. Odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko, jak to możliwe.

Już teraz dziękujemy za Twoją gotowość dołączenia do naszej społeczności wolontariuszy 😉

7 + 8 =

Koordynatorka wolontariatu
Julia Szcześniak

Cześć!
Nazywam się Julia i jestem absolwentką Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Organizacja wydarzeń to nie tylko moja praca, ale także pasja, pozwalająca tworzyć unikalne doświadczenia, a także wspomnienia. Miałam okazję być organizatorką takich projektów jak Piernikalia – toruńskie Juwenalia, Gala Laurów Uniwersyteckich czy Otrzęsiny Studenckie UMK. Teraz chciałabym podzielić się swoją pasją, wiedzą i umiejętnościami jako koordynatorka wolontariatu fundacji.

tel. 605 873 989