A gdyby tak wspólnie zrobić coś DOBREGO? Coś co wywoła uśmiech, przyniesie spokój o to, co będzie jutro i po prostu pomoże Komuś przetrwać, ale i umili kolejny dzień?

Tym Kimś są Dzieci i Młodzież z toruńskiego Hospicjum Domowego Nadzieja, którym chcemy zrobić świąteczny prezent i podarować to, czego najbardziej potrzebują, tj. środki higieniczne, środki czystości, artykuły spożywcze itd. (Lista rzeczy poniżej)

Gdybyście zechcieli dorzucić coś od siebie – choćby pudełko chusteczek, plastelinę, czy butelkę soku –  będzie nam niezwykle miło! Bo w końcu kto powiedział, że Święty Mikołaj może być tylko jeden? 🙂

Lista potrzebnych rzeczy KLIKNIJ TUTAJ

Czas zbiórki: 3-18 grudnia

Miejsca zbiórki:

  • przez cały okres trwania zbiórki podarunki można zostawiać na Wydziale Teologicznym, ul. Gagarina 37 (obok klubu Od Nowa) w kartonie, który zostanie wystawiony w korytarzu, naprzeciwko drzwi wejściowych bądź bezpośrednio w biurze Fundacji (Wydział Teologiczny, pok. 12, w godz. 9:00-15:00)
  • w dniach, kiedy odbywają się zajęcia Uniwersytetu Dziecięcego, czyli 3 i 17 grudnia, kartony będą wystawione również na wydziałach w okolicach portierni/szatni
  • przy szatni Wydziału Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej ul. Lwowska 1, przez cały okres trwania zbiórki.