Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu „MÓJ INNOWACYJNY WYNALAZEK” organizowanego przez Kujawsko-Pomorską Agencję Innowacji Sp. z o. o.

Celem konkursu jest promocja kreatywności wśród dzieci i młodzieży, zainteresowanie doskonaleniem ich umiejętności technicznych, podniesienie poziomu innowacyjności w województwie kujawsko-pomorskim oraz wyłonienie najlepszej pracy przedstawiającej pomysł na innowacyjny wynalazek.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów w wieku od 6 do 20 lat ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z województwa kujawsko-pomorskiego.

W ramach Konkursu dzieci i młodzież z całego województwa przysyłają prace graficzne lub techniczne przedstawiające wynalazek, który ich zdaniem zrewolucjonizuje świat.
Szkoły podstawowe :
klasy I-III – praca wykonana dowolną techniką plastyczną lub techniczną.
klasy IV-VIII – praca wykonana dowolną techniką plastyczną lub techniczną wraz z opisem pomysłu na innowacyjny wynalazek (maksymalnie 2 strony A4, czcionką 12)

Szkoły ponadpodstawowe:
model przestrzenny innowacyjnego wynalazku wraz z opisem (maksymalnie 2 strony A4, czcionką 12

Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie organizatora: