Przyłącz się do nas i wesprzyj Olę w rehabilitacji!
 
Pod tym linkiem na aukcjach Allegro Charytatywni pojawiać się będą przedmioty wystawione na licytacje, zaś pochodzący z nich dochód przeznaczony zostanie w całości na  rehabilitację i poprawę warunków życiowych Aleksandry Rutkowskiej, studentki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W 2019 roku stała się ona ofiarą tragicznego wypadku samochodowego, spowodowanego przez bezmyślnego kierowcę. W wyniku uderzenia w samochód, którym jechała, na miejscu poniosła śmierć  jej ukochana mama, a pozostali pasażerowie, w tym tata, z ciężkimi obrażeniami trafili do szpitali. Olę, w stanie krytycznym, przyjął Szpital Uniwersytecki nr 2 im. Dr. Jana Biziela. LEkarze cudem uratowali jej życie.
 
Ola jest niezwykle ambitną dziewczyną, bardzo dobrą studentką o wielu zainteresowaniach i pasjach, wśród których taniec zajmował tak niedawno pierwsze miejsce. O wymiarze jej heroizmu może świadczyć kontynuacja studiów pomimo, że wciąż walczy o swoje zdrowie, a poruszać się może wyłącznie na wózku inwalidzkim.
 

Zapraszamy również do wzięcia udziału w XIX Uniwersyteckim Koncercie Charytatywnym, który został nagrany i będzie wyemitowany przez tę Telewizję Toruń 23.01.2021 roku o godz. 18.10, a później powtórzony w niedzielę, 24 stycznia, godz. 20.25; w poniedziałek, 25 stycznia, godz. 22.30; we wtorek, 26 stycznia, godz. 16.00. Będzie także możliwość oglądania koncertu online – www.tvtorun.net.

Wystąpi Kamil Czeszel, laureat 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej OPOLE 2020 w kategorii debiuty, zdobywca – jednogłośną decyzją festiwalowego jury – Nagrody im. Anny Jantar. Bądźcie razem z nami – dla Oli!

Olę można również wspierać przekazując wpłaty na konto Fundacji (mBank 56 1140 2017 0000 4502 0345 2695), z dopiskiem: dla A. Rutkowskiej.