W dniu 16 października 2023r. mieliśmy okazję współorganizować razem z Samorządem Studenckim WMiI, otrześiny studenckie pn. „Policzmy się!”.

Otrzęsiny Studenckie to tradycyjne i niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego studenta w Polsce.To wyjątkowa okazja, aby zintegrować się z rówieśnikami, poznać tradycje swojej uczelni i w pełni zanurzyć się w atmosferze studenckiego życia.

Podczas wydarzenia, pierwszoroczni studenci mieli okazję brać udział w przygotowanych konkurencje w postaci teleturniejów takich jak „Awantura o Kasę”, „Postaw na milion”, czy gra plenerowa. Na uczestników czekały również gry planszowe.

Jako Fundacja wspraliśmy wydarzenie poczęstunkiem, oraz nagrodami dla zwycięzców poszczególnych konkurencji.

Dziękujemy Samorząd Studencki WMiI UMK w Toruniu za możliwość wsparcia tego wyjątkowego wydarzenia!

Więcej zdjęć dostępne na facebooku organizatorów: Samorząd Studencki WMiI

Zgłoś swój pomysł lub wydarzenie, a my pomożemy Ci w organizacji, promocji i realizacji. To szansa na dzielenie się swoją pasją i inspiracją z całą społecznością akademicką.