Mamy dla Was KONKURS!

Jaki? Najprzyjemniejszy z możliwych – ŚWIĄTECZNY, a konkretnie Konkurs na kartkę bożonarodzeniową.
Zasady są proste – wy robicie, wysyłacie do nas (lub dostarczacie osobiście*), my oceniamy i wybieramy zwycięzców.
Kilku? Tak. A dokładniej – dwóch, w dwóch kategoriach wiekowych:
  • grupa Mini – grupa III
  • grupa IV – grupa VI

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu kartki świątecznej (każdy z Uczestników wykonuje jedną kartkę) w formacie A5 (nie złożony), dowolną techniką plastyczną w formie płaskiej umożliwiającej druk (prosimy nie używać elementów przestrzennych typu: patyczki, plastelina, modelina, pompony, makaron itp.)
Do kartki należy dołączyć dane autora: imię, nazwisko oraz wiek, a także adres mailowy i numer telefonu Opiekuna.

Nagrody? Jasna sprawa!
Nagrodzone prace zostaną wydrukowane i wysłane wraz ze świątecznymi życzeniami do pracowników Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Będą również nagrody rzeczowe – niespodzianki!

Termin nadsyłania zgłoszeń: 12 grudnia 2022 r.
Rozstrzygnięcie konkursu: 14 grudnia 2022 r.

* prace należy wrzucić do skrzynki konkursowej umieszczonej w budynku Wydziału Teologicznego, przy wejściu

Biorąc udział w konkursie, Uczestnicy (ich Opiekunowie) wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych i wyrażają zgodę na wykorzystanie i rozpowszechnianie zwycięskich prac.

Konkurs na kartkę rozstrzygnięty!
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami na stronie: fundacja.umk.pl/wyniki-konkursu-na-kartke-swiateczna-2022/