Mamy dla Was KONKURS!

Jaki? Najprzyjemniejszy z możliwych – ŚWIĄTECZNY, a konkretnie Konkurs na kartkę bożonarodzeniową.
Zasady są proste – wy robicie, wysyłacie do nas (lub dostarczacie osobiście*), my oceniamy i wybieramy zwycięzców.
Kilku? Tak. A dokładniej – trzech, w trzech kategoriach wiekowych:
  • 5-6 lat
  • 7-9 lat
  • 10-12 lat

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu kartki świątecznej (każdy z Uczestników wykonuje jedną kartkę):
a. kartka wykonana w formacie A5 (nie złożona)
b. dowolna technika plastyczna
c. płaska forma (brak elementów przestrzennych, typu makaron, szyszki, gałązki, patyczki, pompony, plastelina, modelina)
d. kartka nie może być wcześniej opublikowana ani brać udziału w innym konkursie.

Do kartki należy dołączyć informacje: imię i nazwisko autora, wiek, adres mailowy oraz telefon kontaktowy do Rodzica/Opiekuna prawnego

Nagrody? Jasna sprawa!
Nagrodzone prace zostaną wydrukowane i wysłane wraz ze świątecznymi życzeniami do pracowników Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Będą również nagrody rzeczowe – niespodzianki!

Termin nadsyłania zgłoszeń: 6 grudnia 2023 r. – 18 grudnia 2023r. godz. 23:59
Rozstrzygnięcie konkursu: do 20 grudnia 2023 r.

* prace należy wrzucić do skrzynki konkursowej umieszczonej w budynku Wydziału Teologicznego (ul. Gagarina 37)

Szczegółowe informacje znajdują sie w regulaminie konkursu:

Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową ROZSTRZYGNIĘTY!

Tradycyjnie, łatwo nie było, ale udało się – zwycięzcy wybrani.

Dokładnie trzej, w trzech kategoriach wiekowych:

1.  5-6 lat – zwycięzca – Julian, lat 6
  2. 7-9 lat – zwyciężczyni – Julia, lat 7
  3. 10-12 lat – zwyciężczyni – Amelia, lat 11

Wszystkim, bez wyjątku, bardzo dziękujemy za udział i gratulujemy wspaniałych, pomysłowych prac!