[Galeria zdjęć z uroczystości u dołu strony!]

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z informacjami dotyczącymi uroczystości rozpoczęcia kolejnego roku akademickiego Uniwersytetu Dziecięcego.

Jubileuszowa inauguracja X edycji Uniwersytetu Dziecięcego odbędzie się w sobotę 28 września w Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (ul. Gagarina 11).

Ważne:
– uprzejmie proszę o przybycie do Auli najpóźniej o godz. 8:30 – ze względów organizacyjnych punktualność jest niezbędna,
– po przywiezieniu dzieci i pozostawieniu odzieży wierzchniej w szatni, proszę odprowadzić naszych Studentów do oznaczonych miejsc, zgodnych z grupami, do których dzieci zostały przypisane i zostawić je z opiekunkami poszczególnych grup, samemu zaś udać się do sali i zająć miejsce w rzędach – proszę mieć na uwadze, że oznakowane rzędy najbliżej sceny są przeznaczone wyłącznie dla dzieci,
– inauguracja rozpocznie się o godzinie 9:00,
– jeśli zdecydują się Państwo na robienie zdjęć, proszę mieć na uwadze pozostawienie wolnego miejsca przy scenie, tak, by dzieci mogły swobodnie odbierać wręczane indeksy i wracać na swoje miejsca bez przeszkód,
– po zakończeniu inauguracji opiekunki wyprowadzą dzieci z sali i odprowadzą w wyznaczone miejsca we foyer Auli – stamtąd będą Państwo mogli odebrać Studentów Uniwersytetu Dziecięcego.

Program Inauguracji:
9:00 – powitanie gości, krótkie przemówienia
9:20 – rozdanie pakietów inauguracyjnych dla grup MINI oraz indeksów dla Studentów grup I-VI
9:45 – specjalny koncert Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej – piosenki z filmów Walta Disneya
10:30 – zakończenie uroczystości.

Proszę mieć na uwadze, że mimo wszelkich starań powyższy plan godzinowy może ulec zmianie.

Obowiązuje strój galowy.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji – prosimy o kontakt mailowy (unid@umk.pl) lub telefoniczny (tel. 56 611 22 08).

UWAGA! Z powodu awarii serwera pocztowego na UMK od weekendu mamy problem z dostępem do skrzynki odbiorczej – wszystkie napisane do nas maile odczytamy dopiero po usunięciu awarii. Prosimy zatem o cierpliwość, a w pilnych sprawach zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

AKTUALIZACJA!

Dziękujemy, że byliście z nami! To była wspaniała uroczystość!
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i do zobaczenia na zajęciach!