Rozpoczynamy rekrutację wolontariuszy do naszej Fundacji!  

Kogo szukamy?
Zaangażowanych, odpowiedzialnych, pomysłowych i pozytywnych osób, które chciałby działać na terenie kampusu UMK angażując się w organizację bezpłatnych projektów i wydarzeń skierowanych do społeczności akademickiej, a także do dzieci i młodzieży. 

Jak możesz działać?
W naszej organizacji wolontariusz będzie miał okazję brać czynny udział w projektach (od pomysłu do realizacji) zdobywając tym samym cenne doświadczenia. Naszą misją jest rekrutacja wolontariuszy, których zadaniem będzie przygotowanie wydarzeń popularyzujących naukę oraz promujących naszą uczelnię.

Co z tego masz?
Poznasz ciekawych ludzi, rozwiniesz swoje umiejętności i zainteresowania, będziesz miał/a okazję brać udział w inspirujących zajęciach prowadzonych przez naukowców, zdobędziesz doświadczenie w pracy w organizacji pozarządowej, nauczysz się jak zarządzać projektem, a co za tym idzie wzbogacisz swoje przyszłe CV.

Co jeszcze możesz zyskać?
Bardzo dużo, a wszystko tak naprawdę zależy od Ciebie. Wolontariuszom umożliwiamy bezpłatny udział w wydarzeniach organizowanych przez Fundację, bezpłatny udział w kursach doszkalających (między innymi kurs wychowawcy wypoczynku), dostęp do przestrzeni biurowej, czynny udział w dużych projektach Fundacji takich jak Uniwersytet Dziecięcy i Uniwersytet Młodych i wiele innych. Zapewniamy również bieżące wsparcie koordynatora wolontariatu oraz rozwój kluczowych kompetencji w zakresie współpracy w zespole oraz organizacji pracy.

Nie czekaj, zacznij działać już teraz!
Wyślij zgłoszenie na adres fundacja@umk.pl

Koordynatorka wolontariatu – Katarzyna Wójcik, tel. (56) 611 22 08