Myślimy styczeń, mówimy: Dzień Babci i Dzień Dziadka. Prawda to?
No bo, kto robi lepsze naleśniki niż babcia, a z kim majsterkuje się lepiej niż z dziadkiem? Albo odwrotnie. 🙂
A gdyby w tym roku z okazji tego święta zaprosić ich na coś wyjątkowego? Na przykład na zajęcia artystyczne? (Talent absolutnie niewymagany.)

Razem z Wydziałem Sztuk Pięknych i dr. Piotrem Florianowiczem 21 stycznia, o godz. 11:00 przygotowujemy dla Was DZIEŃ BABCI i DZIEŃ DZIADKA ARTYSTYCZNIE, gdzie wspólnie będziecie mieli okazję poznać tajniki wykonywania grafiki techniką kolografii. Co to takiego?
Już wyjaśniamy:
Wykorzystując różne materiały, faktury i struktury wykonuje się matrycę graficzną. W kolejnym etapie, za pomocą farby drukarskiej, powstają odbitki graficzne.

Efekty? Wspólnie spędzony czas, dawka artystycznej wiedzy, kreatywne 1,5 h zajęć i wyjątkowa praca, którą zabieracie ze sobą bądź wręczacie dziadkom.
Co Wy na to?

Termin i zapisy:

Termin: 21 stycznia 2023 r. (sobota)
Miejsce: Wydział Sztuk Pięknych UMK w Toruniu
Godz. 11:30 – 13:00
Limit: 20 osób (10 par)

Zapisujemy się parami (dziadek/babcia + dziecko)

Formularz będzie dostępny od dnia 8 stycznia od godziny 12:00!