Szanowni Państwo,
jesteśmy niezmiernie wdzięczni za to, że zdecydowali się Państwo przekazać swój 1% podatku na rzecz Fundacji Amicus Universitatis Nicolai Copernici. Zgromadzone pieniądze zostaną przeznaczone w całości na działalność nieodpłatną prowadzoną przez naszą organizację.

Z puli otrzymanych w tym roku środków:

• udzielimy wsparcia dla Aleksandry Rutkowskiej i dr. hab. Piotrowi Skrzypczakowi, by mogli kontynuować swoje rehabilitacje,
  • wesprzemy działalność m.in. Programu Absolwent i Chóru Akademickiego
  • będziemy kontynuować wsparcie kół naukowych i jednostek uniwersyteckich poprzez udzielanie darowizn rzeczowych i finansowych,
  • podejmiemy się innych inicjatyw szczegółowo zaprezentowanych na naszej stronie internetowej w zakładce Działalność nieodpłatna.

Raz jeszcze dziękujemy za zaufanie, jakim nas Państwo obdarzyliście, wspierając nasze działania.