Zbliżająca się sesja powoduje u Ciebie zawroty głowy? A może po prostu chcesz poznać skuteczne sposoby walki ze stresem, dowiedzieć się jak w nagłej sytuacji udzielić pierwszej pomocy lub po prostu odprężyć się na lekcji jogi? Bez względu na motywację serdecznie zapraszamy do udziału w naszym cyklu spotkań, które odbędą się 9, 12 i 14 maja w ramach projektu „3Maj się”!
Jak wygląda harmonogram naszych spotkań?

9 maja – godz. 15:30-18:30, Uniwersyteckie Centrum Sportowe UMK, ul. Świętego Józefa 17 – szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzone przez certyfikowanego ratownika medycznego p. Macieja Małeckiego.

12 maja – godz. 16:30-18:30, Instytut Psychologii UMK, ul. Jurija Gagarina 39 – wykład nt. skutecznych sposobów i technik radzenia sobie ze stresem z praktycznym warsztatem dr Ewy Ratajczak.

14 maja – godz. 10:00-11:00, Uniwersyteckie Centrum Sportowe, ul. Świętego Józefa 17 – zajęcia relaksacyjne z jogi z p. Magdaleną Janowską.

Uczestnictwo w naszych spotkaniach jest w pełni BEZPŁATNE, a zdobyta wiedza oraz umiejętności zostaną z Wami na całe życie. Ponadto nasze spotkania zostaną przeprowadzone przez doświadczonych specjalistów, którzy z pasją wprowadzą Was we wszystkie powyższe zagadnienia. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was do zapisów przez nasz internetowy formularz! Na wszystkie wydarzenia obowiązuje limit miejsc! Potrzebne linki znajdują się w opisie tego postu. Trzymajcie się i do zobaczenia!

Projekt „3Maj się” jest tworzony przez studentów UMK oraz wolontariuszy Fundacji Amicus UNC. Projekt realizowany w ramach konkursu „Mini-granty na inicjatywy wolontariacie Korpusu Solidarności” organizowanego przez Kujawsko-Pomorską Federację Organizacji Pozarządowych.

https://forms.gle/DXbeCRr72i7VLXX49 – szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

https://forms.gle/Fum7rQYGhUocDJjz7 – wykład z praktycznym warsztatem

https://forms.gle/u35CsdQwfesefuve7 – joga relaksacyjna