Zbliżający się Dzień Kobiet to świetna okazja, aby zadbać o swoje bezpieczeństwo. Dlatego gorąco Was zapraszamy do udziału w kolejnej edycji bezpłatnego kursu samoobrony dla kobiet.

Tegoroczny kurs poprowadzi pani Dorota Bagińska – instruktor Self Defense Krav Maga, Instruktor Krav Maga Women, Instruktor Krav Maga KIDS oraz Lead Civilian Instructor. Aktualnie pracuje w Centrum Szkolenia Kravmaga w Toruniu. Poniżej znajdziecie wszystkie szczegółowe informacje – zapraszamy do zapisów!

UWAGA! Limit miejsc został wyczerpany!

PLAN WARSZTATÓW:

• elementy psychologii agresji (psychologiczne aspekty samoobrony w sytuacji ataku; jak podjąć konstruktywną obronę),

• obrona przed nożownikiem i wzięciem zakładniczym,

• obrona z użyciem podręcznych przedmiotów (torebka, klucze, kurtka, parasolka),

• uwolnienie z duszeń i taktyka ucieczki w trudnym terenie,

• techniki walki przy próbie gwałtu.

TERMINY

• 7,14 i 21 marca, sobota, w godzinach 10.00-13.00 (grupa max 30 osób).

MIEJSCE: Sala sportów walki UCS, ul. Gagarina 35.

ZAPISY: Aby się zapisać należy wysłać na adres fundacja@umk.pl deklarację udziału (do pobrania poniżej). W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, numer telefonu, adres zamieszania oraz PESEL uczestnika (dane potrzebne do ubezpieczenia).

NABÓR: zgłoszenia przyjmujemy do 2 marca 2020 r. lub do wyczerpania liczby miejsc.