W tym roku można składać rozliczenie PIT do 1 czerwca! Pamiętano także o przedłużeniu możliwości przekazania 1% dla wybranej organizacji pożytku publicznego.

Zachęcamy Was do wsparcia naszej Fundacji. Wszystko, co robimy w ramach działalności nieodpłatnej, finansowane jest w dużej mierze z przekazanego nam 1%. Otwarte wykłady, warsztaty, czy też darowizny dla kół naukowych UMK oraz współpraca z jednostkami uniwersyteckimi –  to przykłady naszych inicjatyw.

Może byliście uczestnikami któregoś projektu? Może razem z dziećmi braliście udział w „Zapytaj!” albo OPEN UD? Może spotkaliśmy się na warsztatach dla rodziców albo korzystacie z bezpłatnej pomocy psychologicznej dla studentów i doktorantów UMK? Jeśli tak i jeśli podobały Wam się nasze inicjatywy, to przekazując 1% sprawiacie, że te projekty będą nie tylko kontynuowane, ale i rozwijane.

Poznajcie, sprawdźcie… i wesprzyjcie nas!

Fundacja Amicus Universitatis Nicolai Copernici
KRS 00000 27675